| Maya_8602 a întrebat:

azi m-am certat cu fostul meu prieten, deoarece : el s-a dus si i-a spus doamnei de mate ca eu in ora cand dumneaei a lipsit am trimis mesaje, cand nu a fost asa si multi au zis ca nu...imi vine sa il strang de gat! si plus cu glumele lui proaste... m-am saturat de el! Acum il urasc si maine cand il vad nu il mai urasc ce ar trebui sa fac?
Funda si voturi! Fara raspunsuri jignitoare

2 răspunsuri:
| Ambasada a răspuns:

Isi cam bate joc de tine sincer :]
Si tu ti la el chatterbox Vechea poveste laughing
Tu decizi ce simti si ce vei face >big grin

| LoVeIsLiFe a răspuns:

Buna
incearca si tu sa nu mai fii asa suparacioasa.oh go on
pentru ca si eu cunosc asa o fata.il iubeste mult pe prietenul ei.dar ea mereu se supara pe el, mereu ii face figuri fitze.azi il iubeste, maine il uraste.si tot asa se cearta in fiecare zi
pana au ajuns sa se desparteasca
baiatul deja n-a mai suportat'ostraight face.
deci.eu cred ca a facut'o asa din gluma.
n'ai de ce sa te superi pe elhappy
si oricum daca va certati dupa aia tu te vei simtii vinovata.
vorbeste cu el si spune'i sa nu mai faca glume din astea de prost gusthappy