| Maya_8602 a întrebat:

cum bine stiti maine este Martisorul:X...Problema este ca stiu ca va da martisor si fostul meu prieten si chiar as vrea sa reactionez cumva incat sa isi dea seama ca ma bucur ca mi-a dat. dar nu stiu cumhappyCum ar trebui sa reactionez?
Funda si voturi! Fara raspunsuri jignitoare

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai poti face o mica fata de uimita si incantata si i poti multumi si sa i spui ca este cel mai frumos martisor pe care la-i primit deoarece vine din partea lui.:X. fUNDA?

1 răspuns:
| dumitruanca17 a răspuns:

Pai cand ti-l da zambeste usor si spune-i : multumesc ca te-ai gandit la mine sau : e superb.multumeschappy si pupa-l pe obrazwinking