| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy azi m-am epilat pe picioare pentru prima data. Cu un aparat Philips HP6522/01 Epilierer SatinSoft Wet unde Dry. Ieri am facut chestia aia cu 24 de ore inainte ..cu periuta si restul. si azi am facut dus dupe care m-am epilat. dupa epilat m -am dat cu crema de galbenele. big grin intrebarea mea este, am procedat bine? big grin

Răspuns Câştigător
| TheKataGirl a răspuns:

Da. Cel mai bine e ca ai folosit si crema de galbenele pentru ca, fiind prima oara, pielea se putea irita. La fel de bine e si ca ai facut dus inainte. Ar fi bine sa continui sa faci asa mereu.
FUNDA?