| cristi199624 a întrebat:

Buna seara,am o problema, dupa ce m-am epilat pe picioare de la genunchi in sus mi-au aparut niste bubite rosii adica iritatii..am dat cu crema de galbenele ieri si azi si tot azi cu un gel de dus cu aloe vera si tot nu au disparut,ma poate ajuta cineva cu o solutie, mentionez ca m-am epilat cu lama.Cine imi da un sfat primeste funda!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine e sa te epilezi cu ceara. http://www.eva.ro/......14363.html

| AdelaAde7 a răspuns:

O sa iti treaca! Doamne va panicati din orice cacaturi serios acum! E o mica iritatie si eu am patit asa ceva si a trecut, vei fi bine keep calm! Nu te mai ingrijora pentru orice este ceva normal.