| LoveeMakeup9 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti de parfumul Dolce Gabanna the one (pt barbati)? Vreau sa i-l cumpar unui prieten si vreau sa stiu si parerea unor baieti

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dupa cum ti s-a spus, asta depinde de preferintele personale. Mie unul imi place parfumul, dar prietenul tau e posibil sa aiba alta parere.

| CuriousStuff a răspuns:

Parfumul depinde de preferintele personale, unora s-ar putea sa le placa, altora nu. Daca nu il cunosti sau nu stii daca ii place sau nu poti sa mergi cu un cadou mai safe. Sau poti sa risti, oricum nu o sa se supere. Mie nu imi place.