| alyely a întrebat:

Buna,baieti! La ce va uitati prima data la o fata?

Răspuns Câştigător
| rRamses a răspuns:

Pai daca e sa vad o fata pe care nu o cunosc sau sa trec pe langa una prima data eu m-as uita la fata la par la haine etc in general daca e ingrijita bla bla iar ce zice bogdan mai sus acolo se refera mai mult la faptul cand iti faci o prietena ca doar nu ai cum sa vezi cum e pe interior o fata cand o vezi =)

| alyely explică (pentru rRamses):

Pai da...la asta ma gandeam si eu happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fata (a se citi cu diacritice).

| HaLoGeNNN a răspuns:

Tate, cur

| Bobby711 a răspuns:

Iti zic din experienta proprie ca nu dupa aspectul fizic iti alegi iubita asa alegeam si eu si pana la urma m am ars. Intai trebuie sa vezi daca e,, frumoasa pe interior'' asa daca alegi doar pentru carcasa nu sti ce e in interior tu cand cumperi o masina de exemplu nu te uiti la aspect ci la motor prima data. Daca esti fata si un baiat te alege dupa aspectul fizic iti zic doar atat fugi se foloseste de tine. Scuze daca a sunat putin ciudat am vrut doar sa fiu de ajutor.

| alyely explică (pentru Bobby711):

Si cum vezi daca e "frumoasa pe interior"?

| Bogdanel97 a răspuns (pentru alyely):

Petreci mai mult timp alaturi de ea, vezi cum ii cu persoanele din jur, prieteni famile, etc. Dupa asta iti dai seama cu este. Dupa cum se comporta cu persoanele din jur. Vezi ce fel de prieteni are si etc. Totul tine sa o cunosti mai indeaproape. happy

| Bobby711 a răspuns (pentru alyely):

Pai in primul rand trebuie sa ajungi sa o cunosti mai bine sa incerci sa te integrezi in grupul ei de prieteni nu o sa vezi o fata de treaba care umbla cu niste drgoati de exemplu. E greu de explicat in cuvinte ce simti atunci cand zici oau pe ea o plac indiferent daca sta langa mine nemachiata sau cu rochia aia sexy de aseara. Ca sa afli cum e inauntru trebuie mai intai sa devi prietenul ei nu te duci la ea si zic :ai un fund misto vrei sa fi cu mine? Ca fi sigur ca totul e doar de fatada chiar daca tu poate ai simti ceva pentru ea poate ca si ea s a pus cu tine ca ii place freza ta si iti va zice bye bye pentru altu care are ochii albastri. Devenind prietenul ei o sa inceapa sa se destainuie si va vorbi din inima fara frica si vei ramane surprins de cate lucruri aveti impreuna. Asa afli "interiorul" orcarei persoane devenind prietenul lui/ei. Sper ca ti am fost de folos asta e o parte din experienta mea cu fetele.