| deea_2235 a întrebat:

Bunahappy baietilor le plac fetele tupeiste sau din contra?

7 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

Draga Deea,
Depinde de caracteru baietilor.De obicei baietilor timizi le plac fetele indraznete si viceversa. Si cu indrazneala asta trebuie multa grija.winking

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Depinde de personalitatea baietilor! insa consider ca le plac fetele mai retrase, mai timide decat o fata tupeista.:-&!happy

| AddicteeD a răspuns:

Iti spun eu. acum baietii nu se mai uita dupa toate golancele pe strada. scuzati-mi exprimarea. acum baietii tot paia mai retrasa si la locul ei, cu capul pe umerii o aleg. Poate le aleg pe alea tupeiste, dar sunt sigura doar ca sa-si bata joc de ele nu altceva. gandeste-te : Calul bun se alege din fundul gardului.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru AddicteeD):

Vroiaia sa zici poate : "Fundu Grajdului" nu gardului happytongue

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Eu eram cam foarte timid pana la varsta de 15-16 ani, adica aici sau pe net vorbeam linistit cu oricare dintre voi, dar desi nu ma laud cas fat frumos da is departe de urat zic eu, deci nu era complexu de inferioritate, dar in realitate ma blocam cand discutam cu oricare dintr voi ( fete ) sa nu mai vorbesc cand erau mai multe, da de atunci mi-am dat seama ca nu sunteti nici voi altceva decat niste oameni micutzi si ca nu sunteti nici asa ingerasi cum credeam ( in sensu bun ) asa ca de at is tupeist ( ma rog, pe masura bunului simt ) si ca sa fiu si la subiect, placerea pentru fetele tupeiste o ramas pentru ca e altceva sa ai una cu curaj, bine nu sa se dee la alti, sau sa sara de pe munte, nu curaj de asta da sa faca nebuni si alte din astea, nu-s copil da imi place sa ma mai distrez cateodata si si voua va place. Cuminte in sensu sa nu umble prin cluburi sa nu se fardeze toata ziua sa steie comod si ca toata lumea imbracata in casa si in afara ( nu vara cu tzitzo ca bunica si cu sutien ) e aiurea si in general sa fie 80 % Deamon si 20 % Angel. Sau mai bine zis Copil in oras si "Curva" in pat big grin stiu ca suna urat da fiind numa noi 2 in pat nu vad cei rau A da si spre deosebire de alti IO NU VREAU FUNDA

| xPIKYx a răspuns:

Pai depinde... daca baiatul a crescut intr-un anturaj de cartier atunci evident ca se va acasa asupra unei fete tupeiste iar daca baiatul are pricipii usor comuniste isi va cauta o fata timida, la locul ei si deloc vulgara.

| Trif_Mihai_1997 a răspuns:

Cele tupeiste imi placbig grin