| me1oo a întrebat:

Buna care credeti ca este cea mai grea meserie si cea mai usoara meserie(de ce?-argumente) imi trebuie pentru o compunere, mersi(funda)

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cea mai grea meserie este sa fi medic chirurg... oricat de simplu ar parea nu e simplu sa te joci cu viata unui omstraight facela un mecanic auto sau mai stiu eu ce riscul nu e asa mare pana la urma daca o masina e strica e o masina dar viata unui om nu te poti juca asa nu ma pot duce eu sa fac o operatie de apendicita sa spun unui copil sa nu stiu ce trebuie sa tai ce trebuie sa leg...doamnestraight face

si cea mai usoara mi se pare vanzator de haine dar de haine nu de altceva mare lucru nu e decat la inventar in rest...