| Loredana96 a întrebat:

Buna,care e cintecul si filmul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Corynutzaa a răspuns:

Filmul, Charlie St. Cloud! si melodia este Nane-nici un zambet! Ale tale care sunt?big grin

| Loredana96 explică (pentru Corynutzaa):

Filmul meu preferat este A walk to remember, nu e mai prejos serialul Boys over flowers dar melodia mea preferata este: http://www.youtube.com/watch?v=KdMYQB6nuV0

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am foarte multe melodii preferate, asa ca imi e foarte dificil sa aleg una singura. Una dintre acestea este Stairway to Heaven, de la Led Zeppelin. La fel in cazul filmelor. Unul dintre favoritele mele este The Crow.

| Holocaust a răspuns:

The Pixies-Where is my mind
American History X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cantecul meu preferat... Sunt cam multe. Ce spui de 10 dintre cantecele mele preferate?
1. Romania nu este de vazare
2. Ecou
3. Iarna pe val
4.Pernele moi
5. Dincolo de cuvinte
6. Mr. Saxobeats
7. Lemonade
8. Get back
9.Cliche(Hush Hush)
10. Love is the way

Dar sa stii ca am foarte melodii preferate.
Filmul meu preferat este Titanic.
Te pup si BAFTA!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Buna.Avaramu din Vagabondul.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ecou e melodia mea preferata. filme preferate : pacatoasa, intalnire cu un star (l-am vazut de 1000 de ori si tot imi place happy. bad teacher, tentatia seductiei

| Guildo a răspuns:

Piesa mea preferata este Bob Dylan knocking on heavens door, iar filmul preferat : Bunul, raul si uratul a lui Sergio Leone.

| SirbGabriel a răspuns:

Melodia:Crystallize - Lindsey Stirling
Filmulbig grinead Silence