| 女時日水한국어 a întrebat:

Care e faza cu illuminati?straight face

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Cică îs niște grupuri sataniste care vor să ne facă să nu mai fim credincioși și vor să ne implanteze în minte prin mesajele subliminale lucrul ca D-zeu e o făcătură sau ceva de genu'. Și cică după asta mai vor și să stăpânească lumea laughing. Mie personal mi se pare o făcătură toată treaba asta, niște lucruri spuse ca să iasă și unele vedete fără talent în evidență. Eu cred că nu există illuminati, doar noi creem toate lucrurile astea ca să nu ne vedem de treaba noastră.

3 răspunsuri:
| JIJ a răspuns:

Este un documentar in care spune mai multe uite aici http://v-play.ro/c/s5n546d4/

| JIJ a răspuns:

Pe viplay

| alexandra2278 a răspuns:

Ce