| Exeemii a întrebat:

Imi explica si mie cineva care e faza cu Illuminati laughing?

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

A revenit moda cu Illuminati?
Illuminati sunt o gloata de bulangii care se pisa pe noi toti.Gata,acum stii ce e Illuminati deci poti sa treci peste. Vrei sa stii ce e KONY? Si asta era la moda acum ceva vreme. KONY e un bulangiu care rapeste copii, ii forteaza sa-si omoare proprii parinti si apoi ii face soldatii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Controleaza lumea si din intuneric,prin muzica,orice,iti vinzi sufletul lor si ei te fac celebru ca de ex cabron,antonia, cauta pe net illuminati, sa vezi ca sunt si in desene, filme, oricewinking

| HolyDesire a răspuns:

Gasesti tot ce vrei aici
http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati