| ஐஐ a întrebat:

care este categoria voastra favorita? Ma refer la cea care intrati mai des sa dati raspunsuri tongue

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intru pe toate categoriile si daca ma pricep raspund, daca nu dau next, cel mai mult intru pe totul despre TPU. casa si gradina, gastronomie, sanatate, muzica..raspund acolo unde ma pricep indiferent de categorie.
O seara frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am mai multe favorite[sanatate,familie sirelatii, filme si seriale, adolescenti, conversatii, beauty @fashion]

| Azµre a răspuns:

Dragoste & Sex
Sănătate
Educație

| NopeCheers a răspuns:

Cel mai des la cele de Telefonie happy asta imi place cu asta ma ocup bafta.

| MariaRautate a răspuns:

Adolescenti si dragoste si sex happy