| SaveTheNature a întrebat:

Salutare tuturor
. 1Ce obisnuiti mai mult?
Sa dati raspunsuri pe TPU?
Sa puneti intrebari pe TPU?
2 Care este categoria voastra preferata?

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Imi place sa dau raspunsuri si sa ajut pe oameni ca sa se apropie mai mult de Dumnezeu.Imi place sa pun si intrebari ca sa ii fac pe unii sa mediteze la eternitate.Categoria mea preferata este, bineanteles, Religia.

| harciog a răspuns:

Ma pufneste risul la cite neghiobii se pot spune.Cel mai indicat este sa fii tu insuti si cind pui intrebari si cind dai raspunsuri pentru ca,de ce sa n-o recunoastem,pentru site sint la fel de benefice ambele variante si, cum sintem schimbatori, nu pot spune ca chiar am ajutat intodeauna dar pot spune ca am fost sincer cu mine insumi in raport cu ceea ce simteam pe moment.Cred totusi ca cel mai mult conteaza "placerea"de a interactiona cu ceilanti si,ca sa fiu sincer in continuare,la mine este mai mult nevoia de a face ceva,cartile le-am terminat,prezentarile de carte de pe net le-am terminat, de muzica m-am saturat, in padure nu pot pentru ca nu mi-au trecut accesele de tuse si atunci nu-mi mai ramine decit sa va frec la cap fie ca vreti sau nu.

| shadovv a răspuns:

1. Sa dau raspunsuri. Pentru intrebari folosesc cartile si wikipedia.
2. Stiinta si Filozofie si cateodata religie, muzica.

| Inferno a răspuns:

Sa pun intrebari, dar nu le pun pentru ca nu stiu raspunsul la ele. Le pun pentru ca vreau sa filosofez pe anumite teme. Daca stau sa raspund la intrebari, rar gasesc ce ma intereseaza pe mine.
2 Stiinta si filosofie, dar si religie.

| BlueDog a răspuns:

1. obsnuiesc sa dau raspunsuri.
2. pun intrebari, dar nu multe.
3. categoria preferata ar fi ''stiinta si filozofie''.

| Omulrational a răspuns:

1.Sa dau raspunsuri pe TPU.
2.Stiinta si filosofie si religie dar de ceva timp au cam venit si pe aici copilasi de la D/S care cred in zana maseluta si fantome care i papa.

| DaniiWtf a răspuns:

1.Pun, dar dau mai multe. 2. Adolescentiii love struck

| Mindreader13 a răspuns:

Ce legătură are cu această categorie?

și, ca să nu zici că nu am răspuns la întrebare, îmi place să ma iau de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dau raspunsuri atunci cind cred ca pot ajuta; nu conteaza categoria.Numai bine.

| calinut1 a răspuns:

Eu unul mai mult prefer sa raspund pentru ca nu am prea multe intrebari