| NoAntidote a întrebat:

Care este cea mai cautata? Inca nu stiu la ce profil sa merg.si as vrea sa stiu care este cea mai cautata 'meserie'!

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Cred ca mate-info.

O zi buna.

| Liniutzzaaaaaa a răspuns:

Cea mai cautata meserie este cea de Politist, Jandarm sau Medic.pentru amandoua ai putea alege mate-info [acum daca iti place matematica] sau la fel de buna mi se pare Stintele Naturii [chimie-biologie]
Acum depinde si ce iti place!

Fundita? :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profilul de mate-info ii cel mai recomandat... sau ai putea opta pentru stiintele naturii(chimie-biologie)... de asemenea foarte cautata!

| pustoaikata a răspuns:

Depinde ce iti place si tie sa faci...eu ti'as recomanda mate-info.de acolo poti sa mergi oriunde mai deparete...