| KazumaKwabara a întrebat:

Care maputeti ajuta? Intr-o anumita camera apare un miros urat (locuiesc la curte,la casa) si doar in acea camera apare, ca de mortaciune,aiurea,urat. Chestia pe care nu o inteleg e ca vara nu este nici un miros nimic,doar toama si iarna,si apare doar ceva timp seara, cand e mai racoare.
Cine ma ajuta primeste funda.

3 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Poate e mucegai. thinking Uita-te pe pereti, in locul dintre perete si pat (daca ai pat in camera respectiva). nu stiu. happy

| 克里斯提 a răspuns:

Pune intr-un ciainic niste sirop de artar cu zahar si lasa-l sa fiarba si dupa plimba-te cu el prin camera si spala parchetu cu el.Nu o sa mai miroasa.http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t813703.html.Daca nu merge incearca cu lapte fiert il tii in clocot in camera pana se raceste.

| l12u34m56I78 a răspuns:

Depinde langa ce este asezata camera, daca tot stai la curte cred ca ai animale, si daca deschizi geamul poate a intrat vreun miros de pe afara.thinking