| Zxcvbnmasdfgh a întrebat:

Cred ca am cea mai mare problemă din acest an. De o saptamana miroase urat in camera! Ce inseamna asta? De cand a deschis iubitul meu geamul sa aerisim in camera a incheput sa miroasa a mortaciune! Am spălat tot am scos absolut tot, noi stam la casa si am intrat si in pod si nu-i nimic. Nici parchetul sau peretii nu miros. Pur si simplu nu știu ce să mai fac. Acum sunt momente cand miroase si cand nu miroase. Dar e ceva stresant. Un sfat ceva orice ce sa mai fac? Și cu geamul deschis tot mai e ceva miros...

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate ca vine din ceva sau de sub ceva mirosul. Caută mai atent că poate vei găsi sursa.

| adryang78 a răspuns:

Dacă ai vreun șoricel mort pe undeva e greu să-l găsești. Sau vreun păsărel prin pod. O să treacă, n-ai ce face, doar să aștepți.