| Diana2356 a întrebat:

Câteodată mă excit foarte mult. Oare de ce mi se întâmplă asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiidca te gandesti la sex si alte chestii erotice.

| corbulalbrosu a răspuns:

Starea de excitatie apare/se produce din ce in ce mai des si tot mai intens, incepand cu intrarea in perioada varstei pubertale, moment in care hormonii sexuali devin foarte activi. Cel mai probabil starea ta de excitati tot mai intensa isi are originea in profilul tau genetic si se datoreaza faptului ca nivelul libidoului tau are o valoarea mai mare, siituata peste cea medie. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum te exciți?

| Sofer a răspuns:

E bine ca te exciti mult. Te uzi mai repede.