| Isoloybecauseiam a întrebat:

Ce se intampla daca nu ma excit la o fata si nu-s nici gay. Sau cum pot sa ma excit...sad

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

înseamnă ca fata nu e suficient de sexy

| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu ai ajuns sa ai iubita, fiindca este mult prea micut la 15 ani, sa te exciti cu cineva.
Toate la vremea lor, doar sa mai cresti cativa ani si atunci vorbim.

| helpforyou a răspuns:

Ai fost in momente intime cu o fata si nu ai obtinut excitarea?

Posibil sa ai problemele de sănătate care afectează circulația sanguină sau nivelul de hormoni, sau pot fi psihologice, cum ar fi anxietatea sau stresul.

In cazul acesta mergi la medic.