| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva daca ma excit in timpul menstruatiei?

6 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Poti avea orgasm daca te exciti tare in rest nimic rau, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| rousz a răspuns:

Buna! nu, nu se intampla nimic, ce se poate intampla!

| Ronnie35 a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, atata timp cat nu faci sex.winking Nu poti ramane insarcinata si nu se poate intampla nimic rau. Daca te exciti de la sine, e ok, iar daca te masturezi, trebuie sa ai grija, totusi sa nu te patezi sau sa nu-ti rupi himenul.

| prrocuror a răspuns:

Daca citesti pe net femeile sunt foarte excitabile in timpul menstruatiei..bafta la sex

| Liviu_Mihai_Dobre_1987 a răspuns:

...sar putea sa iti placa.laughing))))))))))000

| fallout a răspuns:

E ok, o sa vezi. ai grija ce faci cu degetele totusi, s-ar putea sa te patezi...