| buzaianuz a întrebat:

cati ani trebuie sa ai ca sa poti sa conduci un autoturism smart? dau funda!big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Denni99 a răspuns:

Poti sa o conduci de la 16 ani

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru Denni99):

Unde? In Romania, cu siguranta Nu poti.

4 răspunsuri:
| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a răspuns:

Ca orce masina trebuie sa ai 18 dar si carnet. Fara carnet poti conduce bicicleta, caruta si motocicleta. Bafta la carnet! Sper ca te-am ajutat!

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx):

Mai informeaza-te, pentru motocicleta de peste 600 de cm ai nevoie de permis ( deci 18 ani) ...pana si pentru o mobra sau un scuter iti trebuie un atestat.
O seara cat mai placuta, Iulia.

| Denni99 a răspuns:

Este o masina care o poti cunduce de la 16 ani