| DraPraaHaarp a întrebat:

cati aveti in lista la messenger? si cam cati sunt online zilnic?

sunt doar curioasa va rog raspundeti la intrebari daca nu nu va obositi sa raspundeti cu jigniri.thx:*

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Am 88, iar online sunt in jur de 20!
dar la tine?
pa-palove struck

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe fostul id aveam prea multi si mi se bloca cam des.Asa ca mi-am facut altul nou unde nu i-am trecut decat strict pe cei cu care vorbesc.In medie sunt online 50-60 seara

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, MeyouForever!love struck

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nam multi
am un id nou in jur de vreo 50-60
dar intra vreo 12-20

Răspuns utilizator avertizat
| 인스피릿 a răspuns:

Pai pe ID-ul nou am in jur de 100 de persoane, dintre care aprox. 20 sunt online ziua si cam 15 noaptea.

| DraPraaHaarp explică:

Io din 360 am onlina vreo 80happy

Răspuns utilizator avertizat
| BedKitty a răspuns:

In id-ul nou am 91, ziua sunt online 22-23 iar seara 37-38 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am in jur de 200 dar online sunt vreo 30-40. Nu stau pe mess mult, asa ca vorbesc cu persoanele cunoscute(pentru iesire, muzica, filme, blabla).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 180
online zilnic 40