| AirănMeidăn a întrebat:

Nu vi se intampla niciodata sa obositi sa tot raspundeti la atatea intrebari despre aceleasi lucruri?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Deocamdata nu. Oricum nu raspund chiar la toate intrebarile, unele chiar mi se par ca nu ar merita un raspuns.

| CinevaNou a răspuns:

Nici nu mai raspund.

| CinevaNou a răspuns (pentru CinevaNou):

Decat sa dau copy paste la fiecare raspuns ca altii. straight face

| mont a răspuns:

Nu, dar nici nu prea am nimerit multe intrebari asemanatoare in timp scurt.

| madamme a răspuns:

Ba da.

| Band12Nikki a răspuns:

Ba da!

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Nu.Ca nu ocup cumva top 3 poate azi dar altadata nu se stie.

| master2000Vlad a răspuns:

Ba daaaaaa. Numai idioti cu mastur.barea lor.

| FunkyGurl a răspuns:

Sunt relativ nouă pe site, deci nu am răspuns așa mult, dar dădeam scroll la Totul Despre TPU și m-am enervat, pentru că toate (nici chiar așa, dar...) sunt de genul "Cum îmi schimb poza de profil?". Mi s-a făcut rău la câte întrebări de astea am văzut.