| Eusunteu a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu? avand in vedere ca suntem impreuna de 1an si3luni. ceva pentru craciun... nu ceva prea scump. dar sa-l surprind cu ceva...raspuns urg.

3 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

Poi in primul rand Trebuie sa ii Faci Cv Fakut de tine. Ex o felicitare.

2.Decoreaz-o cu inimioare si tot felul
3.Incearca sa te informezi de un lucru pe care ii place sa il faca
4.Cumpara-i si un spay.laughing

Iar in seara de Craciun mergeti la un film sau ceva...winking. Crede-ma merge^.^

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Buna,. ai putea sa ii iei un parfum, sau un set de ceva anume... oricum cel mai indicat ar fi o seara romantica cu petale de trandafiri sampanie si lumanari parfumate laughing:X

| DeewtzaMonny a răspuns:

Eu cred ca ai putea sa ii cumperi o pernutza personalizata (cu poza voastra) e in jur de 75 Ron. :* bafta *