| Camelutsaa a întrebat:

Buna,TPU! Ce cadou de Craciun as putea sa ii fac prietenului meu? (Suntem impreuna de 1 an).

7 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Pai la 9 luni deja trebuia sa ii fi daruit ceva laughing)) non-sens sa ii dai si la 1 an...
Glumeam

Un tricou cu Dica pe cand era la Steaua

| Andandut a răspuns:

Mergi cu el in oras si cumpara-i ceva de imbracat. Serios. Decat sa-i iei un parfum care nici nu stii daca-i place sau altceva care iarasi nu esti sigura daca-i place, mai bine te duci cu el in oras sa-si aleaga. Sau daca vrei sa fie surpriza suta la suta, intreaba-l ce fel de haine ii plac, ce si-ar dori sa primeasca si chestii din astea. Apoi te uiti la marimea care o poarta si poti sa-i cumperi si singura. Cred ca ar fi mai incantat asa, decat de un parfum sau alte lucruri de genul. Si ca sa fii si romantica, poti sa-i scrii si o scrisoare in care sa-ti exprimi intr-un mod mai profund sentimentele pentru el...sunt sigura ca va fi impresionat si de o astfel de scrisoare. Va fi incantat pentru ca pe langa un lucru material, a primit si ceva romantic din partea ta.

| RAY a răspuns:

Alta fata sa intre in anul nou cu ceva nou, iei un parfum, o minge ceva masculin ca doar nu o sasi iei o papusa barbie

| drogh a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi sa-i pregatesti o cina romantica, nelipsitele petale de trandafir de pe masa, paharele sa fie langa farfurii si sampania in mijloc. Si cand intra el sa lumineze niste beculete mici... Apoi, pui o muzica relaxanta, de indragostiti pe care sa dansati lent. Daca nu iti convine aceasta idee, cumpara-i un ursulet de plus care are in mijloc o inima cu,, I love you'' sau un album foto unde sa puneti toate pozele cu voi ori un set de parfum barbatesc.

| anca_5063 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu:d.eu m-am gandit sa ii iau prietenului meu un ceas sau ceva de la echipa lui de fotbal preferatahappy

| alinuta43 a răspuns:

O poza cu voi ar fi foarte potrivitahappy