| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat se uita mereu la mine, iar cand ma uit eu la el isi intoarce privirea in alta parte? Se intampla aproape in fiecare zi asta(suntem din acelasi cartier).

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

E evident ca te place dar nu prea are curaj sa te abordeze. O fi mai timid de felul lui sau doar in preajma fetelor. Sau se teme de un eventual refuz din partea ta. Daca si tu ai ceva pentru el atunci ar trebui sa faci un pas in directia asta nu sa astepti pana se hotaraste el sa vorbeasca cu tine. S ar putea sa astepti cam mult.