| Deea_8855 a întrebat:

Ce jocuri care se pot juca in grup stiti? (gen adevar sau provocare). dau fundita!:*

1 răspuns:
| Ge00rgy a răspuns:

Fazan (unul trebuie sa zica alfabetul in gand iar apoi altcineva sa al opreasca sau daca nu al opreste zice din nou iar la litera la care se opreste zice un cuvant cu litera respectiva iar apoi ceilalti luam pe rand si zic si ei un cuvant cu ultimele 2 litere de la sfarsitul ultimului cuvant care al zice celalalt copil)