| Roadiro a întrebat:

Buna!

Ce metode rapide de slabire stiti?

PS: Cu putin sport se poate? big grin

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

De ce cu putin sport? laughing
Ce are sportul?
Pai cel mai important daca vrei sa slabesti trebuie sa fii atent ce mananci.Ai putea incepe prin a manca mai putina paine, paste si mancare de fast-food.Ar trebui sa mananci mancaruri bogate in proteine si sa aiba putine lipide si glucide(care ingrasa). Mancaruri bogate in proteine si sarace in grasimi sunt:carnea de pui, carnea de curcan, carnea de iepure.Ti-as recomanda sa incepi un regim bazat pe proteine daca vrei sa slabesti repede.

| Roadiro explică (pentru MioaraParalescu):

Nu are nimic sportul, insa nu am timpul necesar pentru asa ceva...

| AtateaConditii a răspuns:

Vrei sa slabesti rapid cu putin soprt?
E imposibil, fa sport in fiecare zi, flotari, ginoflexiun si fa-te vegetariana.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Vegetariana? sa-ti privezi corpul de proteine de calitate ( cele vegetale NU au profil complet de aminoacizi => sunt mai PROASTE ), de creatina si de altele? no way!