| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Pretty Little Liars?

Răspuns Câştigător
| justroro a răspuns:

Hmm.Mie mi se pare foarte tare. Daca nu l-ai vazut chiar merita sa te apuci de el.E genul ala de serial care te tine in suspans inca de la primul episod.Niciodata nu sti adevarata fata a personajelor, tot timpul se intampla ceva interesant si are de toate.Iti dau si un link unde il poti vedea http://filme-online-subtitrate.ro/......-subtitrat

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Interesant.

| Joker11 a răspuns:

A fost foarte misto si foarte vizionat de multa lume.

| irbis96 a răspuns:

Am auzit lucruri bune despre el, daca ti-a placut Gossip Girl atunci merita vazut~

| CristinaValentina a răspuns:

E ok, dar nu l-as da pe The Big Bang Theory sau Friends