| Vampă a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul Pretty Little Liars?winking

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Il ador. Imi place mult de Hanna. Abia astept urmatorul sezon in care am vazut ca apare si Alison.
Pretty Little Liars & The vampire diaries intra in categoria mea de seriale favorite.

5 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Un serial interesant acum asteptam sa iasa si urmatoarele seriale merita vazut.

| Rukhsandra a răspuns:

Imi place foarte mult si vreau sa apara mai repede noile episoade

| loricel a răspuns:

Imi place foarte tare, dar mai e ceva timp pana in ianuarie cand apare urmatorul sezon.

| deny_3888 a răspuns:

Iubesc acel serial este superb. Mor de curiozitate sa vad si noile episoade.

| loove.music a răspuns:

Ador serialul. Editura Leda va publica seria cartilor incepand cu ianuarie 2011 abia asteept >:d