| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa cumpar unui baiat de Dragobete? Nu am nici macar o idee. Funda!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Gusturile nu se discuta.
Pot sa-ti spun ce mi-ar placea mie, dar asta nu insemna neparat ca i-ar placea si lui.
Il cunosti mai bine, ar trebui sa stii cei place si ce nu.
In principiu gestu conteaza, asta pentru cine stie sa aprecieze.
Succes!

2 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai doar tu ii sti gusturile.Noi nu avem de unde stibig grinar simultan iti dau niste raspunsuri happy : Un ceas,un parfum(depinde de gust), bratari de alea sfosforescente (de scrie best friend,friend,te iubesc, etc...o cana ceva,o poza cu voi, daca sunteti iubiti sau ceva,o inima de se imparte in doua,o cana cu te iubesc,o perna care sa scrie te iubesc, sau ursulet... sau o cartecare sti ca ii place mult, ceva unic, doar tu ii sti gusturile, o felicitare, REPET:doar tu ii sti gusturile! SUCCES!

| Alle13c a răspuns:

Un ceas de mana, un parfum chestii de baieti sau daca vrei sa-i faci un cadou care sa-i aminteasca de tine o perna cu poza voastra, o cana cu poza voastra, un globulet cu sclipici in el cu poza voastra, etc. gasesti modele la standurile de PERSONALIZARE. Sau un breloc cu numele tau si al lui. Asta gasesti la standurile de GRAVURA.