| croissant a întrebat:

Buna kiss Ce regretati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Regret faptul ca de multe ori nu sunt ceea ce as vrea sa fiu.

13 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Faptu ca fac pacate si cand sunt constient ca fac pacatul

| annna a răspuns:

Deocamdata nimic

| AnonimGirl a răspuns:

Prietenii mei aveau un bilet si pentru mine la Shakira si eu am refuzat sa merg. Asta regret cel mai mult pe lumea asta.

| GigglesToDay a răspuns:

Regret ca am trm o poza unui baiat si a spus sa-i dau ign oare dc?

| Deyux_5665 a răspuns:

Ca nu am stat cu EL atunci cand chiar tinea la mine!:-

| lovesunshine a răspuns:

Regret ca m-am indragostit de el...el fiind opusul meu in toate modurile.Regret ca-i fac pe cei din jurul meu sa sufere.Regret.

| Diana_3108 a răspuns:

Ca m`am nascuthappy

| Analy a răspuns:

Cel mai mult recret ca mi-am consumat 5-10 ore pe zi pentru un joc iar acum nici macar nu mai pot sa joc.

| meduzzza a răspuns:

Ca sunt fata.

| lavi_3436 a răspuns:

Ca sunt sarcastica, ironica, sadica...da nu-mi pasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,@Fernanda25!
Ca nu am remuscari niciodata. :*:*
Adauga-ma te rog la prieteni.

| Clau_9946 a răspuns:

Faptul ca inca nu am gasit persoana potrivita:S. Ma apasa...

| mittityka a răspuns:

Ca mi-am mintit iubitul si acum nu vrea sa mai fim impreuna.crying