| 1Mihai1 a întrebat:

Ce regretaţi cel mai mult? De ce?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am motiv sa am un regret imens dar viata merge inainte.

| Biuka a răspuns:

Anumite relatii.hee hee Regret enorm. ca m-au schimbat asa de mult. puteam fii altfel.

| nicvamp a răspuns:

Ca sunt fortat sa ma supun unei societati idioate, ipocrite, fitoase, tampite, proaste si plina de oameni care se cred ce nu sunt. Desigur, exista si exceptii, oameni care sa gandeasca.

| W3R4 a răspuns:

Regret ca nu mai am nici un prieten la bloc :-(
toti s-au mutat, pentru ca blocul in care locuiesc, este numai de garsoniere, si nu prea le convine...
nu mai am pe nimeni, acum sunt blestemata sa stau pe nenorocitul asta de calculator!

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns:

Regret foarte mult ca sunt in clasa in care sunt, deoarece am numi colegi fitosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiesc fara regrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret ca n-am regrete.