| IrinaAniri a întrebat:

Ce regretati cel mai mult?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viata asta in care traiesc, vreau sa treaca timpul asta cat mai repede si sa ma bag pe trailer macar acolo voi fi mai linistit si concentrat la drum.

Apache
| Apache a răspuns:

...in viata ai multe regrete...dar nu trebuie sa stai sa le enumeri pe toate!
intr-un fel...ele te formeaza ca persoana

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ca nu stiu sa profit de timpul meu, il irosesc facand lucruri inutile, lenea asta ma doboarastraight face

| Dean1996 a răspuns:

Nu regret nimic, toate greselile pe care le-am facut m-au facut pe mine ce sunt azi.Nu as putea regreta ceva, pentru ca imi place cum sunt si nu as vrea sa schimb nimic la mine.

| Neimportant a răspuns:

Că am pierdut o persoană dragă mie. happy Acum nu o mai pot recupera!

| Aiicha a răspuns:

Ca nu i-am spus unui coleg ca imi place de el.Acum e prea tarziu.Amandoi am intrat la facultate in orase diferite, Brasov si respectiv Galati.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Ca sunt muritoare:d

| Klepto a răspuns:

Ca a existat o "ea" in viata mea, bine ca alcoolul mi-o scoate din sistem.

| Chu a răspuns:

Eu.regret ca am pierdut timp pretios, asa in van, si acum sigh numai pot face nimic.happy
Eh.oh go on. Ciao:*:*:*

| BETTYNA a răspuns:

Ca m-am nascut in Romania si nu in America crying

| ZoeyMe a răspuns:

Ca mi-am pierdut timpul citind intrebarea ta.

| norbee1994 a răspuns:

Ca nu te cunosc big grin