| Tortcufructe a întrebat:

Ce remedii simple si cu efect rapid stiti pentru cresterea firelor capilarehappy?

Răspuns Câştigător
| Adelina1998B a răspuns:

Ulei de ricin, vitamina A ( se gasesc la farmacie ) si albush de ou ..se face o pasta.Pui cateva picaturi de vitamina A, un albus de ou si ulei de ricin intr'un castron si le combini pana se face o paste. poti face asta in fiecare zi la radacina si pe varfuri si cand faci baie cu vreo 15 min inainte iti pui pasta pe tot capul. ai sa vezi rezultate foarte bune, app uleiul de ricin se mai poate folosii pe sprancene si gene.Le da o culoare intensa daca sunt mai blonde! Sper ca te'am ajutat! Pup :*

| Tortcufructe explică (pentru Adelina1998B):

Mersii mult de toot :*. Sper sa mearga acest mini tratament:*.

| Adelina1998B a răspuns (pentru Tortcufructe):

Cuplacere si mersii si eu pentru fundita :X.

| Tortcufructe explică (pentru Adelina1998B):

:* N-ai petru ce happy