| alexa_8298 a întrebat:

Ce sa fac? Prietena mea cea mai buna face tot sa-mi fure iubitulcrying. Spuneti-mi ce sa fac va rog!

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Pai daca zici ca e cea mai buna prietena nu ar trebui sa faca asta.eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu ea si sa ii explici ca tu esti impreuna cu acel baiat si nu prea iti place ca se tot da la prietenul tau si ca nu ar trebui sa stricati o prietenie frumoasa din cauza unui baiat
sper ca te-am ajutat.

13 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune'i ca e luat si sa caute in alta parteoh go on.nu e prietena buna daca iti face astaoh go on

| Lora a răspuns:

Inseamna ca nu ti-e prietena ci mai degraba rivala. Tu nu trebuie sa faci absolut nimic, daca el e baiat destept si intr-adevar te iubeste si tine la tine ramane cu tine si ii spune "prietene-i tale" sa-si vada de drum ca te iubeste pe tine! TE :* si o zi buna!

| ºPishcotº a răspuns:

Asta nu se poate numi "Prietena cea mai buna". O poti ignora, si vorbeste cu iubitul tau despre aceasta problema si clarifica cu el toate problemele... Te pup:*

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Si o mai numesti prietena?:-s

pai ce sa faci...ai grija de iubitul tau si nu mai avea de aface cu asemenea persoane.Indeparteaza'te cat mai mult de ea si fa'l pe iubitul tau sa vada ca tu esti tot ceea ce si'a dorit vreodata;))

si citeste si articolul asta. e foarte interesant http://www.horoscop-astrologie.ro/......re-zi.html

| Crisu a răspuns:

Sicer.depinde cat de prietena iti. Daca nu tsi f. mult la ea bate'o laughing dar daca tsi la ea.indifernt cat de greu iti e termina orice chestie cu ea!happy

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Si inca mai crezi ca e prietena ta cea mai buna? In primul rand nu - i arata ca iti pasa pentru ca atunci va face si mai mult.Si tu nu ai nimic de pierdut pentru ca daca el o baga inseamna ca nu tine la tine cu adevarat.

| lovenotsex a răspuns:

In primul rand nu tie prietena, in niciun caz cea mai buna prietena. Iar in al doilea rand atata timp cat iubitul tau te place si iubeste nu va fi o prb ca s-o dezamageasca printr-o respingere, dar daca nu-i esti de ajuns, atunci incearca sa faci mai multe pentru el ca sa-l ti langa tine.Bafta...Iar in legatura cu "prietena cea mai buna", va avea de suferit singura nu trebuie sa-i faci nimic, roata e rotunda.

| Dia a răspuns:

Hei. lupta in continuare, arata`i iubitului tau ce`i mai bun, si prietenei tale, i daai sa aleaga, ori tu or iubitul tau.
Succes.winking kisssmug

| lavynya1 a răspuns:

O batibig grin.Glumeam.Pai daca prietenul tau e asa de destept sa se lase pe mainile prietenei tale inseamna ca nu te merita.Si eu am avut asa o prietena si i-am zis in fata ca nu imi este prietena daca imi face acest lucru si sa se distanteze de el si acum de abia ca mai vorbesc.Bineinteles nici eu nu mai prea am tangente cu ea ca aia nu iti este prietena care iti face acest lucru.Asa ca... te sfatuiesc sa uiti ca de ea ca nu iti este prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea serios si daca continuie sa faca asa te despartii de el si daca tu zici ca asta vrea sa faca nu mai e cea mai buna prietena a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla astfel dar nu stiu ce sa fac eu tot il iubesc pe acel baiat si prietena mea cea mai buna e cu el, Ma oftic mereu cand imi povesteste despre ea si el dar nu stiu ce sa fac ca acea prietena imi e si verisoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta. FOSTUL meu prieten s-a despartit de mine pentru prietena mea(cea mai buna) nu am stiut ce sa fac dar incerc sa-i demonstresc ca inca mai il iubesc...

| Steluta_7462 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Fostul prieten s-a despartit de mine pentru Prietena mea(*cea mai buna) nu stiu ce sa fac dar incerc sa-i demonstrez ca-l mai iubesc.