| IoanaIonuca a întrebat:

Vi s-a intamplat ca prietena cea mai buna sa va "fure" iubitul?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am patit asta,prieteni nu exista doar falsi,pervesi, ipocriti si atat lumea e rea doar pe interes, poate mai bine singur, nu am crezut ca voi pati asta niciodata si cand credeam ca e cel mai bun frate am patit asta, nu credeam nici ca ea ma va lasa pentru el dar asta e

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, nu mi s-a întâmplat. Îmi pare rău sa îți spun, dar o astfel de persoana nu se numeste prietena.