| DroGuleTz a întrebat:

Buna:* ce vreau sa va rog suneti-mi si mie nume de filme coreene gen boys over flowers dar mai speciale asa cu baieti si fete care sunt in liceu se tachineaza si ajung sa se iubeasca ceva genu dragoste-comedie mersi mult dau fundita pentru cele mai multe si cele mai bune si voturi la toata lumea :X

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

3 metri deasupra cerului
A walk to remember
Bridget Jones's Diary
Monte Carlo

| Andreeadixi a răspuns:

Iata cum mi-am petrecut eu vara(cu aceste seriale)-(ti le zis in ordia in care mi-au placut mie cel mai mult)-:
-Playfull Kiss
-You're Beautiful
-Heartstrigs
-Secret Garden
-Boys over Flowers(vers.coreeana si vers. japoneza)
-My princess
(toate acestea le-am vazut pe http://www.viki.com -cu exceptia serialului Boys over Flowers, vers. japoneza) Fundaa?:)

| Andreeadixi a răspuns:

Aaa...am uitat sa-ti zic cateva:
-Mary stayed out all night
-Dream High
(daca imi mai amintesc iti mai zis)big grin