| rralukarraluka2 a întrebat:

Buna :*
Cine imi poate spune ce sa fac... ca sa ma impac cu fostul prieten? big grin
Ca am incercat de toate dar nu merge el o data imi zice ca are pr o data ca nu sad
Nu stiu ce sa mai fac... ma ajutati va rog :*

1 răspuns:
| Veromi321 a răspuns:

Daca ai incercat toate metodele si nu merge, indicat ar fi sa-l lasi in pace si sa uiti de el. Daca odata iti spune un lucru si apoi zice altceva inseamna ca nu-i serios. Din fericire in lumea asta sunt o multime de baieti. Gaseste-ti alt baiat si fi fericita. Bafta happy