| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca m-am despartit de fostul prieten acum 6 luni.am incercat sa il uit dar chiar nu pot.inca il iubesc.stiu.a fost vina mea ca ne-am despartit. aveam nevoie de o pauza mai lunga...si "i-am dat papucii". iar acum as vrea sa ma impac cu el, dar nu stiu cum sa fac. va rog ajutati-ma :*

Răspuns Câştigător
| byancutza a răspuns:

Esti sigura ca asta vrei deoarece atunci cand ai ales sa ii dai papuci ai facut-o cu un motiv poate pentru ca tea ranit prea mult iar daca a facut aia o va face din nou dar daca esti sigura atunci cautal si incearca sa ai o discutie deschisa cu el in care sa ii explici sincer fara ocolisuri k in tot acest timp cat ati fost despartiti ti-ai dat seama k ink il iubesti si ca in ciuda faptului ca ai incercat sa il uiti nu ai reusit si etc vorbele trebuie sa iti vina din suflet si va fi bine