| alexandraa22 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste cuvinte sa-ti alinti iubitul? :X ex: iepuras, iubirel puppy dog eyes dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| hurricaneX a răspuns:

Cookie, sweetie, honey, dear, ingeras, copilas, pufosenie, dragutule s.m.a.d.

9 răspunsuri:
| Sarai a răspuns:

Puiut,my love, bebe, pisicuta, pisoias, tigrut, buburuza, mamutica, bombonica, viermisor, bondarel, albinuta, furnicuta, frunzulita, floricica, papadie, miericica, capsunica, gogosica, dovlecel, zaharel, dulceata, piticot, galusca, ursulet, gurita, turturica, ratusca, morcovel, spanacel, frumusica, pasarica, vrabiuta, gargarita, gandacel, serpisor,. sper sa te ajute. Funda? puppy dog eyes

| andreismiley1983 a răspuns:

Elefantel pufos laughing

| alexandraa22 explică (pentru andreismiley1983):

Ai gandit-o mult pe asta? laughing

| andreismiley1983 a răspuns (pentru alexandraa22):

Hmm doar un pic da dc intrebi laughing?

| alexandraa22 explică (pentru andreismiley1983):

E foarte complicata, cum sa gandesti asa putin pentru ceva asa deosebit? laughing smug

| andreismiley1983 a răspuns (pentru alexandraa22):

Ehh nah si tu acum intelege-malaughing ma straduesc si eu cat pot

| alexandraa22 explică (pentru andreismiley1983):

Of, of. te cred ce-am sa fac de acu`? laughing) m-ai ajutat si tu, cum ai putut smug

| andreismiley1983 a răspuns (pentru alexandraa22):

Cu ocazia asta poti sa-l faci pe prietenul tau sa se simta un adevarat animal in pat laughing

| alexandraa22 explică:

Iti pasa? raised eyebrows si se scrie. "l-ai*"