| scumpika89 a întrebat:

Buna cine stie cum pot slabi rapid pana incepe anul scolar

Răspuns Câştigător
| LittleLuciane a răspuns:

Poti sa tii o dieta cu otet de mere e foarte buna (asa se zice)
pui 2-3 linguri de otet de mere intr-o cana cu apa si o bei slabesti cam 6 kg in 3 saptamani depinde cat bei eu beau de 3 ori pe zi si pana acum am slabit 4 kg in 2 saptamani

3 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Printr-un regim foarte bine stabilizat in tot ce are nevoie corpul si prin alergat. Eu sunt din Bucuresti si in fiecare dimineata la ora 7 ma duc in parcul Carol si fac cam 10 serii de scari plus 2ore, vin acasa si ma culc cateva ore dupa care seara pe la ora 8 ma duc iar si repet.

PSbig grinormi mult pentru a avea energii si nu manca prostii.

| SystemFucker a răspuns:

Nu mai manca ca o scroafa purulenta si scatofila