| DinaLov3 a întrebat:

Buna cine stie niste mesaje de scris in martisoare la profesori! Maine e 1 martie si trebuie sa-i dau dirigintelui meu dar nu stiu ce sa scriu! Funda cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Presupun ca esti fata si te rog sa-mi scuzi limbajul, dar esti idioata daca ii dai dirigintelui cadou un martisor, il pui pe el intr-o situatie penibila cat si pe tine, el ar trebui sa-ti dea tie, adica tuturor fetelor din clasa pentru ca va este diriginte, asta daca are bun simt.

| DinaLov3 explică (pentru Supps):

Stiu ca nu e bine sa dau martisor dirigintelui numai ca la noi asa e obiceiul cel putin la noi dau si baieti martisoare fetelor nu doar fetele la baieti!

| Supps a răspuns:

Citez: "la noi asa e obiceiul cel putin la noi dau si baieti martisoare fetelor nu doar fetele la baieti"

Mi se pare logic ca baietii sa dea martisoare si flori fetelor, dar fetele sa dea martisoare baietilor mi se pare absurd, Martie este luna femeii, nu a barbatului.

| DinaLov3 explică (pentru Supps):

Asa ar fi normal dar la mine de 1 martie fetele dau martisoare baietilor iar de 8 martie i ne fac cadouri