| secret96 a întrebat:

O persoana x vrea sa invite pe cineva la restaurant pentru a vb ceva mai personal, dar nu vrea sa ii spuna acest lucru. Ce ar putea sa ii spuna? cu ce pretext ar putea s-o cheme? Funda la cel mai convingator raspuns. mersi :*

1 răspuns:
| petruta a răspuns:

Pai sigur ca daca eu o fata si o cheama un baiat la restaurant de aceiasi varsta sau mai apropiata sigur trebuie sa ii spuna ca o place ca ii e draga sau poate ceva ca s-a intamplat ceva rau cu o ruda de ai fetei creca cu pretextul,, vino am sa iti spun ceva important legat de cineva imoportanta din viata ta''