| Kytty_3966 a întrebat:

Cristina Ciobanasu este impreuna cu Vlad Gherman?

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna
Din cate am citit eu de curand, se pare ca este singura si nu are nici o relatie momentan!

| ÐÿÅ a răspuns:

Eu cred ca pana acum s-au indragostit unul de celalalt. nu are cum sa nu, deoarece toata lumea le spune ca le sta foarte bine impreuna, iar personajele lor sunt atat apropiate incat, in realitate, s-a aprins ceva. acolo. undeva!

| iulika99 a răspuns:

Au avut un interviu (l-am vazut) si au zis ca au inceput sa se indragosteasca de la filmari, iar acum sunt un cuplu