| CrazyGirl18 a întrebat:

Vlad Gherman si Cristina Ciobanasu sunt impreuna in realitate?

funda + vot

Răspuns Câştigător
| libertat a răspuns:

Nu sunt in preuna in rialitate doar in filmbee

15 răspunsuri:
| abbiteiubeste a răspuns:

Nuu doar in film happy

| Ellena123 a răspuns:

De ce vrei sa-l ei tu pe Vlad?smugsmug

| CrazyGirl18 explică (pentru Ellena123):

As vrea eulaughing

| Ellena123 a răspuns (pentru CrazyGirl18):

Si eu as vreasmugsmug

| BanuAlexuta a răspuns (pentru Ellena123):

Eu cred ca orice fata ar vrea tongue laughing
cel putin si eu as vrea big grin

| Ellena123 a răspuns (pentru BanuAlexuta):

laughing norocoasa mai e cristina
P.S am acelasi nume ca ealaughinglove strucklove struck

| aishastefi8 a răspuns:

DA,ei sunt impreuna si sunt un cuplu minunat, eu am vorbit impreuna cu fanii pe facebook(daca vrei cautama ca sa iti demonstrez)

| valentinamarinamary a răspuns:

Sa sti ca eu as crede ca sunt impreuna pentru ca m.am uitat la un interviu si a fost o intrebare din asta si au inceput sa rada sau zambeasca si au luat-o intr-o parte adica au zis ca ei sunt impreuna mereu adica la filmari ect, dar nu au zis nu.

| maddy2012 a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Imi poti trimite si mie link-ul, te rog?happy.

| HarleyQuinn a răspuns:

Cam asta ma intreb si eu....Eu as zice da!

| PuppetXD a răspuns:

Pai...este destul de complicat..iti dai seama cata publicitate se face pentru cuplul astha...pentru ca pur si simplu iti intra la suflet.Sunt adorabili, si povestea dintre ei doi este foarte romantica. Dar tot timpul publicul vrea mai mult, si mai mult. Si pentru a continua aceasta publicitate, ei sunt nevoitzi sa se poarte ca si cum ar fi impreuna in realitate si la emisiuni sau intervirui.
Acum, poate ei nu vor sa minta, si pur si simplu, evita sa raspunda la asemenea intrebari. Sau, poate chiar sunt impreuna dar nu vor sa dezvaluie prea multe.
Anyway, nu putem sti niciodata. Totushi, intre ei e o diferenta de varsta, dar daca in serisal aceasta nu este o piedica, poate nu este nici in realitate. happy

| deliaG a răspuns:

Asta dovedeste tot;) http://www.click.ro/......6406.html.

| criss1996 a răspuns:

Sunt impreuna si in realitate si sunt un cuplu foarte frumos

| Butnaru_madalina_1993 a răspuns:

Statila rand fetele ca sant si eu aicilaughing

| Salky_Andy_1994 a răspuns:

DA! Daca nu ar fi impreuna nu sa-r purta asa la emisiunea lui maruta! Deci eu cred ca daaaaa,...