| lavy_1033 a întrebat:

cum ar trebui sa arate persoana visurilor voastre? ce calitati ati vrea sa aiba? funda!

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Multi spun ca aspectul fizic nu conteaza si teoretic sunt de acord cu ei. Dar, daca e sa fim sinceri, nu cred ca personalitea este primul aspect dupa care ne uitam. De exemplu, esti la o petrecere. Nu cred ca vei intra in vorb cu o persoana care cel putin la prima vedere, consideri ca nu este genul tau. happy Persoana perfecta nu exista. Dar daca ar fi sa imi imaginez una, ar fi probabil frumos/oasa, cu o personalitate puternica, care nu se lasa influentat/a de nimeni, care traieste dupa propiile reguli, care isi urmeaza visurile si care nu se teme de esecuri; o persoana care are intai de toate curajul sa incerce chiar daca poate stie de la bun inceput ca sansele sunt mici, care nu se da batuta, care nu roseste la fiecare apreciere sau privire; o persoana prietenoasa, care stie cum sa ii aprecieze pe cei din jur si pe sine. Si ca un mic detaliu semnificatov pentru minebatting eyelashes sa aiba ochi albastri si par saten. Poate astea sunt si calitatile pe care si eu as vrea sa le am, dar nu pot. Care este persona perfecta pentru tine? happy

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ar trebui sa fie bun, destul de bogat, frumos.
Ochi: Albastri/Verzi
Par: Brunet/saten deschis/ blond

| Maryna_1397 a răspuns:

Poi,multe.

| lavy_1033 explică:

Pai eu as vrea in primul rand sa fie o persoana puternica dar in acelasi timp sensibila, romantic, frumos, intelegator, sa ma iub asa cum sunt si celalalte nu conteaza atata de multbig grin