| Monica0714 a întrebat:

Cum arata pentru voi, baieti, fata "visurilor", ce calitati trebuie sa aiba si cum sa arate ( ma refer la ochi, par, etc. )?

5 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Nu totul sta in in frumusete..conteaza si asta destul de mult dar primadata trebuie sa aiba personalitatea ei aparte, si daca mai arata si foarte bine, ai langa tine fara visurilorlaughing

| h3r a răspuns:

Fără țâțe fără c&r.

| Cristiann25 a răspuns:

Trebuie sa imi placa MIE nu altora! Sa fie potrivita nici slaba nici grasa, parul nu conteaza, nici ochii! Cand te indragostesti de o fata ea e cea mai frumoasa pentru baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi, par? nu conteaza sunt tipuri si genuri diferite d ebaieti si pot fii foarte buni char daca sunt diferiti
sa fie poate pic facut...dar nu neaparat...sa fie bad boy nu stiu de ce-mi placlaughing si in rest sa aiba simtul umorului etc etc nu exista perfectiune

| culturistu a răspuns:

Pai in cazu meu sa fie buna laughing sa aiba fundu mai bombat vreo vreo 56 -57 kg blonda sau bruneta sau roscata sa aiba si sani mai generosi ochi nu prea conteaza la mine. asta nu e fata visurilor mele dar e jumatatea mea.