| codry a întrebat:

cum as putea sa ma imbrac la balul bobocilor (nu sunt miss) avand in vedere ca sunt mai inalta(1.80)?

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Stilul nu are legatura cu inaltimea sau greutatea(in cazul tau inaltimea). gandeste-te ca e un avantaj sa fii inalta(sunt alte fete care sunt asa de "indesate" si vor sa fie inalte). ai putea sa te imbraci cu o rochita mai scurta(dar nu foarte) neagra(sau depinde de culoare), cu niste pantofi (dar daca e posibil fara toc sau cu tocul mic mic), si niste accesorii ff bine potrivitewinking. sau o pereche de colanti negri mulati pe picioare, o pereche de cizme frumoase si o bluza care sa atraga privirile. distractie placutawinking!

1 răspuns:
| louis3 a răspuns:

Buna!
http://www.rochite-seara.ro/rochii-de-banchet-2010.htm
Mie imi place foarte mult a 8-a poza:X