| ColorWorldFantezi a întrebat:

Cum as putea sa slabesc? Rapid pe departe.

2 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Buna.
Poti tine o dieta cu lamaie daca poti:dimineata bei un pahar cu lamaie si nu mananci nimic, la amiaza mananci ceva mai usor si bei iarashi un pahar cu lamaie iar seara daca nu rezisti fara sa mananci, mananca ceva foarte usor(de ex painea prajita)si apoi bea iarahi un pahar cu suc de lamaie(stors de la lamaie sau cumparat dar sa nu aiba indulcitori)Daca ti dieta aceasta timp de o saptamana poti slabi pana la 7 kilograme.(sa faci si putin sport)
Daca nu te poti abtine de la mancare mananca putin grefuit, pentru ca ajuta ca sa-ti pierzi pofta de mancare.
Sper ca te-am ajutathappy

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai si eu am slabit 5 kg fara sa-mi dau seama nu mai manca dulkiuri si cipsurihappyasa am slabit eu:*