| nimicaici a întrebat:

Cum as putea sa slabesc in cel mai rapid mod? pe bunelaughing

7 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Incearca produsele naturale cu aloe vera de la Forever Living Products. Poti sa mananci normal si slabestiwinking Pentru detalii suplimentare contacteaza-ma!

| MihaiGe a răspuns:

Du-te la sala.
Si mananca sanatos.
Baftă la slabit!

| susanumarian a răspuns:

Cel mai simplu pune pe cineva sa te traga cu o funie dupa masina cu 50 Km si o sa slabesti in 2 zile la foc automat

| macs3k a răspuns:

Dimineata mananca fructe
intre 12 si 18 orice
dupa 18 nimic
intre timp daca nu iti ajunge atat baga sala la greubig grin fa exercitii cardiowinking

| Ykz a răspuns:

Bună.

Mănâncă fructe, legume etc. Trebuie să ai o dietă cât mai sănătoasă, fă şi multe exerciţii la sală sau vezi că poţi găsii şi pe net exerciţii thinking Poţi să te duci şi la alergat etc. Numai mânca după ora 18.

Succes la slăbit

| spoiledcat a răspuns:

Sa nu mananci nimic, simplu laughing

| xxxToxicPikaChuxxx a răspuns:

Poi in niciun caz sa nu te infometezi. Mananca normal, pana in ora 7 seara. In fiecare zi schimba alimentatia, fara maioneza sau alte produse cu multe chimicale sau grasimi. Incearca maia les seara sa alergi putin ..sau sa mergi repede... Ajuta foarte mult.